вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Кавомолка електрична 300 Вт автоматична 140 г для дрібного помелу із нержавіючої сталі Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-04021(YP)
1 132,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кавомолка електрична 300 Вт автоматична 140 г для дрібного помелу із нержавіючої сталі Sokany(YP)
Електрична кавомолка Sokany SK-04021 ndash; це потужний і надійний пристрій для приготування свіжої меленої кави. Корпус кавомолки виготовлений із високоякісних матеріалів ndash; нержавіючої сталі та пластику, що забезпечує довговічність та стійкість до зносу. Енергоефективність класу D дозволяє зменшити споживання електроенергії без втрати потужності. Основні характеристики кавомолки SK-04021 висота 18 см; діаметр 10 см; потужність 300 Вт; ємність чаші для зерен 140 г; матеріал - нержавіюча сталь/пластик. Завдяки потужності 300 Вт та конструкції з чотирма лезами вона забезпечує швидке та ефективне подрібнення кавових зерен до потрібного ступеня. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче отримати насичений смак та аромат кави, гарантуючи максимальний вихід енергії з кожного зерна. Кавомолка має об'єм 140 г, що дозволяє молоти достатньо кави для кількох порцій. Кавомолка Sokany SK-04021 ndash; це надійний пристрій для приготування смачної кави з мінімумом зусиль, що забезпечує довговічність та високу ефективність при кожному використанні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Об'єм ємності для меленої кави | 140 г |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Висота | 185 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 132,65 ₴







