вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Слайсер професійний Sokany 500 Вт скибочка для м'яса(YP)
Слайсер скибка Sokany оснащена потужним мотором 500 Вт, що гарантує швидку і ефективну нарізку продуктів будь-якої текстури. Незалежно від того, чи готуєте ви смажені картопляні чіпси, ковбаски або сир, ця скибка справляється із завданням легко і точно. Основні характеристики слайсера: слайсер для м'яса, овочів, фруктів, ковбаси, сиру, хліба; матеріал – нержавіюча сталь; номінальна напруга 220 В; номінальна споживана потужність 500 Вт; мінімальна товщина нарізки 1 мм; максимальна товщина нарізування 15 мм. Однією з ключових переваг слайсера є можливість регулювання товщини нарізки. Вам необхідно лише вибрати бажану товщину, і скибка виконає роботу з точністю та однорідністю. Це ідеальний спосіб настроювати продукти під ваші кулінарні уподобання.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Заточуючий пристрій | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Подача продукту | Ручна горизонтальна |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулятор товщини нарізки | плавний |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Торгові магазини, Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножів | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 см |
| Діаметр ножа | 170 |
| Товщина нарізки | 0-15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 329,15 ₴










