вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Праска для одягу Sokany паровий 1800 Вт(YP)
Парова праска це потужний пристрій, який забезпечує швидке та ефективне розгладжування завдяки парі та функції парового удару. Основні характеристики праски включають високу потужність 1800 Вт, що гарантує швидке нагрівання та ефективне прасування. Керамічне покриття підошви забезпечує плавне ковзання по тканині, а система постійної подачі пари робить процес прасування більш рівномірним та ефективним. Основні характеристики праски розмір 26х11х13 см; потужність 1800 Вт; об'єм резервуару для води 190 мл; довжина шнура живлення 1,4 м; матеріал підошви праски – кераміка. Зручна ручка та ергономічний дизайн забезпечують комфорт під час використання праски. За допомогою праски Sokany ви зможете легко справлятися з будь-якими завданнями по прасуванні, забезпечуючи ідеальний вигляд гардеробу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.19 л |
| Паровий носик | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78 г |
| Висота | 130 см |
| Глибина | 260 см |
| Довжина мережевого шнура | 01.04.2025 00:00:00 |
| Матеріал підошви праски | Металокераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 186,65 ₴










