вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Праска парова ручна з автовідключенням ручна професійна для одягу 2400 Вт Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-11030(YP)
3 859,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Праска парова ручна з автовідключенням ручна професійна для одягу 2400 Вт Sokany(YP)
Праска SOKANY SK-11030 mdash; це потужний і ефективний прилад для прасування, який з легкістю справляється з будь-якими складками на одязі. З потужністю 2400 Вт вона швидко нагрівається, що дозволяє заощаджувати час та отримувати швидкі результати. Функція подачі пари забезпечує ідеальне прасування навіть самих зім'ятих тканин, а також дозволяє використовувати відпарювання для делікатних матеріалів. Основні характеристики: розмір 30х11. 5х15 см; потужність 2400 Вт; об'єм резервуару для води 350 мл; матеріал підошви – металокераміка; режим сухого/парового прасування; безперервна подача пари. Завдяки великому об'єму резервуару для води (350 мл) праска SOKANY SK-11030 дозволяє прасувати тривалий час без необхідності частої дозаправки водою. Водяний резервуар забезпечує безперервне подання пари, що дозволяє обробляти одяг великої площі без зупинок. Металокерамічна підошва гарантує високоякісне ковзання по тканині та рівномірний розподіл тепла для максимально ефективного прасування. Завдяки своєму продуманому дизайну та функціональності праска SOKANY SK-11030 є ідеальним вибором для будь-якого будинку. Вона поєднує в собі високу продуктивність та комфорт у використанні, забезпечуючи бездоганний вигляд вашого одягу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Ні |
| Наявність дисплея | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.35 л |
| Паровий носик | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.56 г |
| Висота | 150 см |
| Довжина мережевого шнура | 1,75 |
| Матеріал підошви праски | Металокераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 859,65 ₴







