вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Ручний відпарювач Sokany із щіткою 1300 Вт(YP)
Парова праска вертикальна ручна Sokany - це ваш надійний помічник у догляді за одягом та текстилем. Завдяки компактному дизайну відпарювач Сокані ідеально підходить для використання вдома, в подорожах або в офісі. Зручна конструкція забезпечує легкість у використанні, а довгий шнур дозволяє вільно маневрувати під час процесу відпарювання. Основні характеристики парогенератора вертикального потужність 1300 Вт; максимальний тиск пари 5 бар; подача пари 22г/хв; швидке нагрівання; Місткість резервуару для води 260 мл. Парогенератор може використовуватися як праска та як ручний пароочисник для знезараження меблів, знищення пилових кліщів та мікроорганізмів. Пристрій безпечний в експлуатації та працює, не надаючи зайвого шуму. Відпарювач оснащений функцією автоматичного вимкнення, що забезпечує безпеку використання. Купити парову праску вертикальну можна з доставкою по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.26 л |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Час нагріву до утворення пари | 0.45 хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Парковка | вертикальна |
| Протикраплинна система | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до утворення пари | 0,45 хв |
| Висота | 280 см |
| Максимальний тиск пари | 5 бар бар |
| Продуктивність пари | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 118,15 ₴





