вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Праска парова ручна для одягу 1800 Вт з металокерамічною підошвою Рожевий Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-11044(YP)
1 159,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Праска парова ручна для одягу 1800 Вт з металокерамічною підошвою Рожевий Sokany(YP)
Праска SOKANY SK-11044 - ефективний прилад для прасування з потужністю 1800 Вт, який забезпечує швидке нагрівання і комфортне використання. Металокерамічна підошва гарантує відмінне ковзання по тканині та рівномірний розподіл тепла, що дозволяє досягти відмінних результатів легко. Вона відмінно підходить для різних типів тканин, не залишаючи слідів та забезпечуючи ідеальну рівність поверхні. Основні характеристики: Потужність: 1800 Вт; Матеріал підошви: кераміка; Матеріал: пластик; Довжина кабелю живлення: 1.35 м; Об'єм резервуару для води: 190 мл; Кількість режимів: 3. Довжина шнура живлення 1.35 м надає достатньо свободи руху, що робить процес прасування зручним навіть при використанні на великій площі. Резервуар для води об'ємом 190 мл дозволяє комфортно працювати без необхідності часто доливати воду, що особливо зручно при тривалому використанні. Ця праска має всі необхідні функції для зручності користувача, включаючи регулювання температури для різних тканин та можливість використання пари для усунення складок, що забезпечує високу ефективність при прасуванні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.2 л |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 г |
| Висота | 120 см |
| Довжина мережевого шнура | 1,35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159,65 ₴







