вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%45 днів
Ручна пара праска 1600 Вт з керамічним покриттям для одягу Синій Sokany(YP)
- В наявності
- Код: SK-11005(YP)
1 078,65 ₴
799 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ручна пара праска 1600 Вт з керамічним покриттям для одягу Синій Sokany(YP)
Праска SOKANY SK-11005 ndash; це сучасний пристрій, створений для комфортного та ефективного догляду за вашим одягом. Завдяки потужності 1600 Вт праска швидко нагрівається та забезпечує стабільну роботу навіть для щільних тканин. Підошва з металокераміки забезпечує ідеальне ковзання та рівномірний розподіл тепла, що дозволяє легко розгладжувати навіть найскладніші складки. Основні характеристики: Потужність: 1600 Вт; Матеріал підошви: кераміка; Матеріал: пластик; Довжина кабелю живлення: 1.4 м; Об'єм резервуару для води: 190 мл; Кількість режимів: 3; Функції: Anti-Calc та Anti-Scale. Праска оснащена резервуаром для води об'ємом 190 мл, що дозволяє довго використовувати функцію пари. Завдяки змінним параметрам подачі пари ви можете підлаштовувати роботу пристрою під різні типи тканин, забезпечуючи їхню делікатну прасування. Довжина шнура живлення 1,4 метра надає зручності у використанні, забезпечуючи свободу руху під час роботи. Особливістю SOKANY SK-11005 є наявність функцій Anti-Calc та Anti-Scale, які запобігають утворенню накипу та продовжують термін служби пристрою. Ця праска поєднує в собі потужність, надійність і зручність, що робить його незамінним помічником у вашому побуті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.19 л |
| Паровий носик | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76 г |
| Висота | 120 см |
| Глибина | 250 см |
| Довжина мережевого шнура | 01.04.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








