вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Кавоварка електрична 420 (мл) для дому та офісу Sokany(YP)
Кавоварка турка електрична Sokany - це зручний та ефективний пристрій призначений для приготування чудових напоїв. Кавоварка оснащена функцією автоматичного відключення, що робить турку безпечною та енергоефективною. Ергономічна ручка та компактний розмір роблять турку зручною у використанні та зберіганні. Основні характеристики кавоварки розмір 16х13х25 см; потужність: 750 Вт; об'єм резервуару для води 420 мл; тип використовуваної кави: мелена. Особливості та переваги електро кавоварки З потужністю 750 Вт та електричною системою приготування, кава готується швидко та легко, дозволяючи вам насолоджуватися свіжозвареним напоєм у будь-який час. Елегантний та компактний дизайн турки Sokany підкреслює стиль вашої кухні, а також забезпечує зручне зберігання. Виготовлена із високоякісних матеріалів, турка забезпечує довгий термін служби та стійкість до повсякденного використання. Легкість в очищенні та обслуговуванні робить використання цієї турки максимально зручним. Привнесіть атмосферу справжньої кав'ярні у свій будинок за допомогою кавоварки Sokany, і пориньте у світ ароматної кави, яку ви створюєте самі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Електротурка |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 0.42 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.14 г |
| Висота | 250 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,65 |
| Об'єм | 0,42 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 591,65 ₴









