вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Електричний скляний чайник побутовий 2.5 л Sokany чайник дисковий для дому 1500 Вт(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-09015(YP)
1 247,40 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Електричний скляний чайник побутовий 2.5 л Sokany чайник дисковий для дому 1500 Вт(YP)
Електрочайник Sokany - це надійний та функціональний пристрій для швидкого кип'ятіння води, який стане незамінним асистентом у вашому щоденному житті. Завдяки потужності 1500 Вт, він забезпечує швидке та ефективне нагрівання води, що дозволяє вам економити час і насолоджуватися свіжими напоями в будь-який час. Характеристики прозорого чайника із підсвічуванням чайник 2.5 літра; потужність: 1500 Вт; розмір 20х14х24 см; дисковий нагрівальний елемент; автоматичне вимкнення; захист від перегріву. З великим об'ємом 2.5 літра електрочайник Sokany ідеально підходить для приготування кави, чаю та інших гарячих напоїв для всієї родини чи гостей. Його зручна ручка дозволяє легко наливати воду та комфортно використовувати пристрій. Крім того, скляний електрочайник Sokany має вбудований захист від перегріву та автоматичне вимкнення, що забезпечує безпеку використання та довговічність пристрою. Його стильний та ергономічний дизайн доповнить будь-яку кухню, надаючи їй сучасного вигляду та функціональності.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Наявність фільтра | Ні |
| Підсвічування чайника | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 см |
| Глибина | 200 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,55 |
| Об'єм | 02.05.2025 00:00:00 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247,40 ₴







