вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Пароварка електрична трирівнева 650 Вт 11 л з таймером та захистом від перегріву.
- Немає в наявності
- Код: SK-07018(YP)
3 819,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Пароварка електрична трирівнева 650 Вт 11 л з таймером та захистом від перегріву.
Пароварка Sokany SK-07018 ndash; це містка та універсальна пароварка, що ідеально підходить для приготування овочів, м'яса, риби та інших страв на пару. Завдяки цьому способу термообробки продукти зберігають максимум поживних речовин та натуральний смак. Основні характеристики: об'єм 11 літрів; розмір 28х24х37 см; потужність: 650 Вт; кількість ярусів – 3 штуки; Функції: захист від перегріву, таймер, автоматичне вимкнення. Пристрій оснащений зручним таймером, який дозволяє встановити потрібний час приготування. Після закінчення процесу пароварка автоматично вимикається, забезпечуючи комфорт та безпеку у використанні. Пароварка Sokany SK-07018 ndash; ідеальний вибір для тих, хто піклується про здорове харчування та зручність на кухні!Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вбудована техніка | НІ |
| Кількість ємностей | 3 |
| Кількість ярусів пароварки | 3 |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 370 см |
| Максимальний час встановлення таймера | 60 |
| Загальний об'єм | 11 |
| Об'єм першої парової ємності | 03.06.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 819,15 ₴







