вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Електрочайник з автоматичним вимкненням 2.5 л Sokany побутовий 1500 Вт(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-09017GR(YP)
1 389,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Електрочайник з автоматичним вимкненням 2.5 л Sokany побутовий 1500 Вт(YP)
Електрочайник Sokany – практичний та зручний пристрій, який дає можливість за лічені хвилини закип'ятити воду та стане стильним доповненням будь-якої кухні. Чайник відрізняється оптимальним об'ємом для приготування гарячих напоїв для всієї родини, має дисковий нагрівальний елемент та поворотну основу. Основні характеристики електрочайника об'єм 2.5 літра; потужність 1500 Вт; матеріал корпусу – нержавіюча сталь; дисковий нагрівальний елемент Особливості електричного чайника Авто відключення під час зняття з підставки. Захист від увімкнення без води. Захист від перегріву. Чайник виготовлений із безпечних матеріалів, має захист від включення без води та зручну ручку, яка не нагрівається та забезпечує захист від опіків. Закритий нагрівальний елемент гарантує тривалий термін служби та просте очищення від накипу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Дисплей | Так |
| Наявність фільтра | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 см |
| Глибина | 220 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,5 |
| Об'єм | 02.05.2025 00:00:00 л |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389,15 ₴







