вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Сервірувальна страва для подачі закусок 33.5х15х2 см скляна овальна (YP)
Овальна скляна страва для закусок - елегантний та практичний аксесуар для сервірування різноманітних страв. Його витончені лінії та прозоре скло додають стилю будь-якому столу, що ідеально підходить для подачі канапе, сирів, фруктів або інших закусок. Завдяки своєму овальному дизайну страва виглядає елегантно, дозволяючи гарно розташовувати продукти, а також створює ефектну презентацію для ваших гостей. Основні характеристики: Матеріал: скло; Форма: овальна; Розмір: 33.5х15х2 см. Ця страва підходить для будь-яких святкових подій чи сімейних обідів, адже поєднує функціональність та естетику. Прозоре скло дозволяє чітко побачити зміст, додаючи вишуканості до сервірування. Така страва стане чудовим вибором для використання як на повсякденних заходах, так і для особливих моментів. Завдяки своїм компактним розмірам та стильному вигляду, ця страва також чудово підходить для подарунків, поєднуючи практичність та елегантність.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Гравірування |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Скло |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,15 ₴





