вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Масляна скляна для вершкового масла з кришкою 16.5х10.5х8 см підставка для вершкового масла (YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-YH-45(YP)
255,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Масляна скляна для вершкового масла з кришкою 16.5х10.5х8 см підставка для вершкового масла (YP)
Скляна масляна з кришкою ndash; це практичний та стильний аксесуар для вашої кухні чи святкового столу. Вона виготовлена із прозорого скла, яке дозволяє зручно контролювати кількість олії та додає сервіруванню естетики. Компактний розмір робить його зручним у використанні, а кришка захищає вміст від пилу та сторонніх запахів. Основні характеристики: Матеріал: скло; Розмір: 16.5х10.5х8 см. Висота маслянки становить 8 см, що дозволяє розміщувати її в холодильнику або на столі, не займаючи багато місця. Завдяки класичному дизайну вона ідеально вписується в будь-який інтер'єр ndash; від сучасного до традиційного. Товсте скло забезпечує довговічність та стійкість до механічних пошкоджень. Ця маслянка стане чудовим доповненням до повсякденного використання або може бути гарним подарунком для любителів гарної кухонної атрибутики. Її зручно мити вручну або в посудомийній машині.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вилочка | Немає |
| Декоративне оформлення | Гравірування |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Скло |
| Матеріал маслянки | Скло |
| Ножик | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255,15 ₴




