вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Гамак туристичний підвісний тканинний 174х80 см садовий гамак з планкою на дачу для відпочинку Синій(YP)
- Немає в наявності
- Код: SJ-0010-2BL(YP)
727,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Гамак туристичний підвісний тканинний 174х80 см садовий гамак з планкою на дачу для відпочинку Синій(YP)
Підвісний тканинний гамак оснащений дерев'яною планкою, що сприяє рівномірному розподілу навантаження та забезпечує зручне розташування під час відпочинку. Полотно виготовлене із міцних тканинних та нейлонових матеріалів, що забезпечує стійкість до зносу та дозволяє використовувати гамак протягом тривалого часу. Основні характеристики: Розміри лежака (ДхШ): 174х80 см; Розмір у складеному стані: 80х10х10 см; Тип: підвісний; Матеріал: бавовна, дерево; Рекомендоване навантаження: 120 кг. На кожній стороні гамака передбачена мотузка-вішалка із в'язаним морським вузлом, що підвищує його міцність та надійність при підвісному монтажі. Конструкція розрахована на рівномірний розподіл навантаження, що зменшує ризик пошкоджень та деформацій матеріалу. Використані матеріали адаптовані до умов довкілля, що робить гамак придатним для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри гамака | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Довжина ложа | 1740 |
| Максимальний дозволений навантаження | 120 кг |
| Ширина ложа | 800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727,65 ₴






