вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Матрац для намету надувний похідний 190х55х3 см туристичний матрац Помаранчевий (YP)
- Немає в наявності
- Код: SJ-0084O(YP)
2 604,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Матрац для намету надувний похідний 190х55х3 см туристичний матрац Помаранчевий (YP)
Туристичний надувний матрац для кемпінгу ndash; це ідеальне рішення для комфортного відпочинку у походах. Проста, але продумана конструкція забезпечує максимальний комфорт під час сну. Оптимальна товщина матраца гарантує надійну теплоізоляцію та захист від холоду, а вологонепроникний матеріал дозволяє укладати матрац можна навіть на вологу поверхню. Основні характеристики: Розмір матраца: 190х55х3 см; Матеріал матраца: TPU (термопластичний поліуретан), 40D нейлон з TPU ламінуванням; Матеріал клапанів: пластик; Товщина: 3 см; Кількість куль: 1; Наявність чохла: є. Матеріали, з яких виготовлений матрац для намету, забезпечують йому тривалу службу навіть за активного використання в кемпінгу, під час походів або інших outdoor-активностей. Похідний матрац легко складається для транспортування та зберігання, займаючи мінімум місця у рюкзаку чи сумці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 30 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Довжина спального місця | 1900 |
| Тип | Надувний матрац |
| Ширина спального місця | 550 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 604,15 ₴








