вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Стіл для пікніка розкладний туристичний 95х55х50 см стіл похідний для відпочинку на природі Чорний(YP)
- Немає в наявності
- Код: SJ-0015-2(YP)
1 524,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стіл для пікніка розкладний туристичний 95х55х50 см стіл похідний для відпочинку на природі Чорний(YP)
Стіл розкладний туристичний має металевий каркас, що забезпечує міцність та стабільність конструкції під час використання. Каркас витримує значні навантаження та легко складається, що дозволяє швидко транспортувати стіл. Основні характеристики: Розмір у розкладеному стані: 95х55х50 см; Розмір у складеному стані: 55х20х15 см; Матеріал стільниці: метал; Матеріал каркасу: метал; Рекомендоване навантаження: 40; Наявність чохла: є. Металева стільниця розкладного столу для пікніка стійка до механічних пошкоджень, що підвищує довговічність виробу. Вона також легко чиститься та стійка до впливу води та бруду, що робить стіл туристичний ідеальним для використання на відкритому повітрі, зокрема під час кемпінгу чи пікніків. Розкладна конструкція дозволяє зручно транспортувати столик для кемпінгу та заощаджувати місце при зберіганні. Він є компактним та легким, що робить його ідеальним для активного відпочинку на природі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 500 см |
| Висота в складеному вигляді | 100 |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Глибина в складеному вигляді | 600 |
| Максимальний дозволений навантаження | 40 кг |
| Ширина в складеному вигляді | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 524,15 ₴








