вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Зволожувач повітря для дому 12×22 см повітрозволожувач портативний 600 мл з таймером Білий (YP)
- Немає в наявності
- Код: LZ599(YP)
1 686,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Зволожувач повітря для дому 12×22 см повітрозволожувач портативний 600 мл з таймером Білий (YP)
Новий креативний зволожувач поєднує функції зволоження повітря та зручного відображення часу завдяки вбудованому світлодіодному дисплею з годинником. Це дозволяє не тільки покращувати якість повітря в кімнаті, але й зручно відстежувати час, не вимагаючи окремих годинників. Основні характеристики: Діаметр: 12 см; Висота: 22 см; Потужність, Вт: 5; Об'єм резервуару для води, мл: 600; Тип керування: ручне; Таймер: є; Автовимикання: є. Зволожувач працює від USB, що забезпечує зручність підключення до будь-якого джерела живлення, будь то ноутбук, зарядний пристрій або USB-порт на іншому пристрої. Його сучасний дизайн та компактні розміри дозволяють розмістити пристрій у будь-якому приміщенні, додаючи не лише функціональність, а й елемент стилю. Цей зволожувач є ідеальним для використання вдома або в офісі, оскільки не тільки зволожує повітря, але й має додаткову практичну функцію – годинник, що відображається на дисплеї. Він також є енергоефективним та екологічним, оскільки працює на USB-зарядці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LZ |
| Об'єм резервуара для води | 0.6 л |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Застосування приладу | Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для будинку, квартири, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для дитячої кімнати, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | USB-порт |
| УФ-лампа | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 г |
| Висота | 220 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 686,15 ₴









