вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сумка жіноча месенджер принт "Graphity"(YP)
Сумка через плече (месенджер) Sambag, ідеально на кожен день та забезпечує максимальний комфорт. Характеристики: Матеріал верху: оксфорд підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мертіндейлу). Матеріал водовідштовхуючий, стійкий до вицвітання, еластичний та міцний на розрив. Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до подряпин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляється рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні. Фурнітура. Надійні молнии та фурнітура. Бігунки металеві з фіксатором: сумка не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Основне відділення на блискавці. Шлейки. Плечовий ремінь з текстилю, надійно пришитий на планку. Шлейка регулюється за допомогою регулятора. Функціональність. Усередині сумки одне велике та два окремі відділення. З одного боку відкрито карман, а з іншого боку карман на блискавці. Спереду сумки карману на блискавці та ще один кишеньковий на застібці фастекс під телефон. Сумки доступні у кольорах. Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 6 см |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Makros |
| Призначення | Для жінок |
| Тип | Городской |
| Колір | Принт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105,65 ₴









