вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сумка на пояс бананка Aqwam чорна водостійка (YP)
Сумка на пояс бананка Sambag Tirso - твій ключ до свободи руху Сумка на пояс, через плече - невід'ємний атрибут активних людей Вона зручна, вмістка і, як наслідок, практична Переваги бананки Sambag Tirso: виконана із зносостійкої, сучасної штучної шкіри: водовідштовхуюча, стійка до вигоря; міцна, надійна і практична підкладка, яка в свою чергу є водостійкою і зробленою з екологічно чистих матеріалів; всередині три відділення, щоб зручно розділити телефон, ключі, косметику та різні дрібнички; акуратне пошиття, всі рядки рівні, вага до деталей, навіть ті ж нитки європейського виробництва: тоненькі, міцні, а головне еластичні - вони не пошкоджують шкіру, як звичайні; широкий вибір кольорів, варіацій фурнітури; металевий бігунок з фіксатором, який надійно і плавно їздить по блискавці; фастекс-застібка із міцного сучасного пластику краща ціна на ринку у своєму сегменті. Устигни поповнити свій гардероб практичною новинкою Розмір самої кишені бананки 22х12х4 см, а длина з "вушками" з боків 30,5 см. Стандартно поставляється на охоплення по талії (через плече) від 86 см до 123 см: ремінь регулюється. При замовленні в коментарі зазначте потрібну довжину ремня, якщо вона відрізняється від стандартної.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см |
| Декор | Водостійкість |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип | Городской |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105,65 ₴










