вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Жіноча спортивна сумка Vogue BKS білий(YP)
Сумка Sambag Vogue стане незамінним аксесуаром у твоєму гардеробі. Неважливо куди ти зібралася - в спортзал чи у відрядження, вона стане в нагоді в будь-якому випадку. Шкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив. Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до подряпин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляється рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні. Фурнітура. Металева молния. Бігунки металеві з фіксатором: сумка не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Основне відділення на блискавці. Шлейки. Плечовий ремінь з екошкіри, приклеплений за допомогою карабінів. Довжина регулюється за допомогою пластикового регулятора. Функціональність. Ззовні спереду сумки карману на магніті. Усередині сумки окреме одне відділення, в якому один карман на блискавці та один відкритий карман. Ззовні на спинці сумки один карман на блискавці. Розмір: 37*25*16 см Сумки доступні у всіх кольорах. Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для жінок |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Глибина | 16 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Vogue |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 735,10 ₴










