вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Спортивна сумка Vogue ПРИНТ "Sambag"(YP)
Сумка Sambag Vogue стане незамінним аксесуаром у твоєму гардеробі. Неважливо куди ти зібралася - у спортзал чи у відрядження, вона стане в нагоді в будь-якому випадку. Характеристики: Матеріал верху: Матеріал підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мертіндейла). Тканина водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив. Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до подряпин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляється рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні. Фурнітура. Молнии з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: сумка не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Основне відділення на блискавці. Шлейки. Плечовий ремінь з екошкіри, приклеплений за допомогою карабінів. Довжина регулюється за допомогою пластикового регулятора. Функціональність. Ззовні спереду сумки два кармани. Усередині сумки окреме одне відділення, в якому один карман на блискавці та один відкритий карман. Ззовні на спинці сумки один карман на блискавці. Розмір:45*26*20 см Сумки доступні у кольорах. Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для жінок |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Vogue |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Городской |
| Колір | Принт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 608,20 ₴







