вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сумка на пояс сірий нубук(YP)
Вмістка та практична сумка бананка з екошкіри - невід'ємний атрибут активних людей. Характеристики: Матеріал верху: вискоякісна шкіра підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мертіндейлу). Шкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив. Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до подряпин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на шкіру зменшується і розподіляється рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні. Фурнітура. Надійні металеві молнии та бігунки з фіксатором: сумка не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Основне відділення на блискавці. Металеві карабіні та люверси. Шлейки. Плечовий шкіряний ремень надійно кріпиться карабінами на люверсі до боків шкіряними трекутниками, що довзоляє легко зняти сумку. Довжина регулюється за допомогою металевого регулятора. Функціональність. Ззовні спереду сумки карману на магніті. Усередині сумки окреме одне відділення, яке поділено на кілька карманів, одна з них на блискавці. Ззовні на спинці сумки один карман на блискавці. Стандартно поставляється на обхват по талії (через плече) від 86 см до 123 см: ремінь регулюється. При замовленні в коментарі зазначте потрібну довжину ремня, якщо вона відрізняється від стандартної. Розмір: 24*16*6 см. Сумки доступні у кольорах. Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Висота | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6 см |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Harvi |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип | Городской |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴






