вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сумка на пояс бананка шоколад(YP)
Сумка на пояс бананка Sambag Tirso - твій ключ до свободи руху Сумка на пояс, через плече - невід'ємний атрибут активних людей Вона зручна, вмістка і, як наслідок, практична Характеристики: Матеріал верху: нове екошкіра підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом) Шкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив. Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до подряпин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляється рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні. Фурнітура. Молнии типу YKK з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: сумка не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Основне відділення на блискавці. Фастекс-застібка з міцного сучасного пластику. Шлейки. Плечовий ремінь з текстилю, надійно пришитий на планку по спинці. Приєднань до боків шкіряними трикутниками. Довжина регулюється за допомогою пластикового регулятора. Функціональність. Ззовні спереду сумки два кармани. Усередині сумки окреме одне відділення, яке поділено на кілька карманів. Ззовні на спинці сумки один карман на блискавці. Стандартно поставляється на обхват по талії (через плече) від 86 см до 123 см: ремінь регулюється. При замовленні в коментарі зазначте потрібну довжину ремня, якщо вона відрізняється від стандартної. Розмір: 38*17*6 см Сумки доступні у всіх кольорах. Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Висота | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6 см |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Tirso Max |
| Призначення | Для жінок |
| Тип | Городской |
| Колір | Шоколадний |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 317,60 ₴







