вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сумка для ноутбука чорна з перфорацією (YP)
Характеристики: Матеріал верху: новітня екошкіра в поєднанні з перфорацією підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мертіндейлу). Шкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив. Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до подряпин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляється рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні. Фурнітура. Молнии типу YKK. Бігунки металеві з фіксатором: рюкзак не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Основне відділення на блискавці. Шлейки. Плечові ремні шкіряні з екошкіри, надійно закріплені на карабінах. Шлейки регулюються за допомогою металевих регуляторів. Функціональність. Всередині сумки окреме відділення під ноутбук до 17 дюймів (залежити від пропорцій екрану та рамок навколо нього – при замовленні уточнюйте розмір свого гаджета). Відділення надійно захищене піноматеріалом по всій висоті гаджета. Також захищені піноматеріалом два невеликі відкриті кармани. З іншого боку середини кармана на блискавці та дві відкриті кармани. Розмір: 35*28*5 див.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 5 см |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Roll |
| Розмір ноутбука | 12,5-13,3 дюймів;14 дюймів;15-16 дюймів;17 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 956,15 ₴




