вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер Epson EcoTank L11050 — це кольоровий струменевий принтер формату A3 із вбудованою системою безперервної подачі чорнил (EcoTank). Він забезпечує швидкість друку 20–30 сторінок за хвилину, підтримує підключення через USB і Wi-Fi. Використовує 4 кольорові чорнила для економного та якісного друку документів і зображень. Ідеально підходить для офісного та домашнього використання.
За допомогою принтера L11050 можна легко друкувати з мобільних телефонів, планшетів та ноутбуків. За допомогою Wi-Fi та Wi-Fi Direct надсилайте документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи Epson Smart Panel.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вага | 6,4 кг г |
| Вбудований СБПЧ | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 498х358х165 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 16 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект постачання | БФП, 4 пляшки по 65 мл кольорового чорнила, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 6400 стор |
| Роздільна здатність друку | 4800 x 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | C13T00S14A, C13T00S24A, C13T00S44A, C13T00S34A |
| Технологія друку | струменева |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А3+ |
| Формат паперу | A3, A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | 8 стор/хв |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 15 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-300 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 635,40 ₴




