
Бінокуляр нічного бачення AGM NVG-40 NL1, Gen2+, зелений фосфор, ПНВ із двома трубками(YP)
- Немає в наявності
- Код: 245082(YP)
336 892,50 ₴
Бінокуляр нічного бачення AGM NVG-40 NL1, Gen2+, зелений фосфор, ПНО з двома трубками (#14NV4122484011)
AGM NVG-40 ndash; це повноцінна двоканальна (з двома трубками) система нічного бачення. ПНВ виконаний в компактному корпусі з композитного матеріалу і оснащений оптикою з покращеним багатошаровим покриттям.
Компактний, легкий і дуже універсальний бінокуляр нічного бачення AGM NVG-40 NW1 Gen 2+ дозволяє маневрувати і орієнтуватися практично в повній темряві завдяки цьому завдяки цьому. Якщо ви працюєте в умовах змінної освітленості, ви можете відкинути одну оптичну трубку, щоб використовувати NVG-40 в якості монокуляра, а невикористовується трубку залишити в якості резервної системи на випадок поломки.
Прилад оснащений високопродуктивною трубкою-підсилювачем зображення (IIT) покоління умовах мінливої освітленості. Функція запобігання влученню яскравого світла забезпечує захист фотокатодної трубки. Працюючи від однієї лужної батареї AA або акумулятора CR123A, ПНВ може працювати до 20 годин. NVG-40 також оснащений вбудованим інфрачервоним освітлювачем для читання в темряві. >Відсікання яскравого світла
Технічні характеристики:
силітеля:nbsp;Gen 2+ Інше Комплектація: 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈



![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Вага | 0.645 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Влагозащита | Да |
| Вбудований відеорекордер | Немає |
| Діоптрична корекція | Да |
| Кратність збільшення | 1 |
| Мінімальна робоча дальність | 0,25 |
| Підсвітка | Да |
| Принцип роботи | ОЭП |
| Тип | Бинокуляр |
| Ударозахист | Да |
| Ширина | 118 мм |
- Ціна: 336 892,50 ₴







